- Reset + Prindi

President Kaljulaid külastab täna-homme Harjumaad ja Ida-Virumaad

19.05.2021

President Kersti Kaljulaid külastab kahe päeva jooksul mõlema maakonna kohalikke ettevõtteid, kohtub Narva elu eestvedajate ning tehnoloogiahariduse edendajatega.    

Täna on riigipea Harjumaal, kus külastab piimakarja kasvatusega tegelevat Remmelgamaa talu, Kuusalus asuvat ettevõtet Balti Spoon ja Viinistu kunstimuuseumit.

Neljapäeval siirdub president Kaljulaid Ida-Virumaale, kus kohtub hommikul Narva Kolledžis direktori Marek Sammuli ning Narva linnapea Katri Raikiga. 20. mail tähistatakse ka ligipääsetavuse päeva ja just sellesisulise vabaõhuarutelu peab riigipea maha koos Narva linnajuhtidega. Ta kohtub ka SPIN programmi noortega, mis on ainulaadne riskinoortele suunatud arenguprogramm, kus jalgpall on kesksel kohal.

Lisaks annab president Kaljulaid maakonnavisiidi käigus üle Garage48 Narva kogukonnahäkatoni auhinnad parimatele ideedele ning osaleb Jõhvi tehnoloogiakooli seminaril, kus räägib kooli nõukogu esimehe Taavet Hinrikusega haridusmaastiku ja tehnologoogiasektori arengust ning ka tulevikuvajadustest.

Päeva jooksul külastab ta ka Ida-Virumaa ettevõtteid – metallitööstust HANZA Mechanicsit ja betoontoodete tehast OÜ Liisbet Investi.

Kommunikatsiooniosakond
Tel 631 6229
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.