- Reset + Prindi

President Kaljulaid külastab täna Lääne-Virumaad ja Jõgevamaad

03.02.2021

President Kersti Kaljulaid on täna ja maakonnavisiidil Lääne-Virumaal ja Jõgevamaal, mille käigus kohtub kohaliku elu eestvedajatega ning osaleb Tammistu uue peremaja nurgakivi asetamisel.

Riigipea alustab külaskäiku hommikul Pajustist, kus kohtub Vinni vallajuhtidega. Ta külastab ka Väike-Maarjas asuvat Sisekaitseakadeemia Päästekolledžit ning sellele järgneval kokkusaamisel Väike-Maarja vallajuhtidega arutatakse kohaliku elu küsimusi. Seejärel liigub president Kaljulaid edasi Jõgevale, kus kohtub Jõgeva vallajuhtidega ja külastab Kaitseliidu Jõgeva Malevat.

Neljapäeva hommikul osaleb riigipea Agrenska Fondi uue Tammistu uue peremaja nurgakivi asetamisel Tartumaal. Plaanis on ka mööbli- ja meditsiiniliste maskide tootja Softcom OÜ, liimpuidust akna-ja ukselengide komponente tootva Puit-Profiil AS-i ja Pajusi ABF külastus. Päeva mahub veel ka Põltsamaa muuseumi ja Katre Arula meistrikoja külastamine.  

Maakonnavisiidi käigus annab riigipea intervjuud ka Virumaa Teatajale ja Vooremaale.

Kommunikatsiooniosakond
Tel 631 6229
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.