- Reset + Prindi

President Kaljulaid kõneleb täna Tartus kahel konverentsil

26.11.2020

President Kersti Kaljulaid on täna Tartus, kus kõneleb Tartu Ülikooli konverentsil „Arukas kohanemine koroonaviirusega“, külastab ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituuti ning esineb rahvusvahelisel kultuurikorraldajate foorumil Kultuurikompass.

Tartu Ülikooli konverentsil otsitakse lahendusi toimetulekuks koroonapandeemia tagajärgedega ja riigipea keskendub oma kõnes teaduse ning teadmiste rollile ja ühiskonna vastuvõtlikkusele.

Riigipea külastab ka Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituuti, mis tähistas tänavu oma 30. tegutsemisaastat. Seal toimuval ümarlaual räägitakse üheskoos õppejõudude, tudengite ja ettevõtjatega teadushariduse omandamisest ja selle edasisest kasutamisest Eesti parimates huvides.

Pealelõunal kõneleb president Kaljulaid kultuurikorraldajate foorumil, kus arutletakse selle üle, milliseks kujuneb meie kultuurikeskkond lähitulevikus, kuidas oma piirkonda tutvustada ning oma tegevustele Euroopa-ülest mõõdet lisada.

Kommunikatsiooniosakond
Tel 631 6229
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.