- Reset + Prindi

Algas konkurss presidendi hariduspreemiatele

22.09.2020

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu kuulutas välja konkursi presidendi noore haridustegelase preemiale ning reaalainete preemiale, taotlusi oodatakse 16. oktoobrini.

Kummagi preemia suuruseks on 5000 eurot ning need on mõeldud taotlemise hetkel kuni 35-aastasele inimesele, kes on saavutanud Eesti hariduselus väljapaistvaid tulemusi, olgu siis õpetades, õppematerjale koostades või haridusuuendusi eest vedades. Kandidaate preemiale saavad esitada nii tingimustele vastavad inimesed ise kui ka nende kolleegid ja õpilased, samuti haridusalal tegutsevad organisatsioonid.

Kandideerimiseks tuleb hiljemalt 16. oktoobril saata aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. avaldus kandidaadi ja tema saavutuste tutvustusega.

Põhjalikumalt on kandideerimistingimused kirjas kummagi preemia statuudis.
Noor haridustegelase preemia statuut: www.president.ee/et/vabariigi-president/institutsioonid/972-vabariigi-presidendi-kultuurirahastu/4916-hariduspreemia/

Reaalainete preemia statuut: www.president.ee/et/vabariigi-president/institutsioonid/972-vabariigi-presidendi-kultuurirahastu/4915-reaalteaduste-eripreemia/ 

  1. aastal asutatud hariduspreemiat rahastab Bolt ning 2009. aastal asutatud reaalainete preemiat Microsofti arenduskeskus Eestis.

Lisainfo:
Urmo Kübar
Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu juhataja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon 631 6202

Kommunikatsiooniosakond
Tel: 631 6229
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.