- Reset + Prindi

President Kaljulaid külastab nädala alguses saari

President Kaljulaid külastab nädala alguses saari © Mattias Tammet/presidendi kantselei

President Kersti Kaljulaid on tänasest kolmapäevani ringkäigul saartel, külastades Muhu, Saaremaa ja Hiiumaa kohaliku elu eestvedajaid ja ettevõtteid.

Riigipea kohtub külastuse käigus Muhu vallajuhtide ja Muhu Hooldekeskuse juhatajaga, Saaremaa vallavanema ja volikogu esimehega ning külastab Kuressaare haiglat.

Õhtupoolikul külastab riigipea Saaremaa Merispordi Seltsi noorte purjetajate treeningut ja teeb rattatuuri koos rattaklubiga Viiking.

Teisipäeval on plaanis kohtumine Saaremaa Ettevõtjate Liidu esindajatega, samuti ettevõtete Est-Agar AS ja Kärla Põllumajandusühistu külastused. Lisaks külastab president Kaljulaid Kihelkonna Hooldekodu ja mereväe miinitõrjeõppust.

Kolmapäevased kohtumised on kõik Hiiumaal, kus riigipea külastab Hiiu Maakonna Tohvri Hooldekeskust, kohtub Hiiumaa Ettevõtjate Liidu esindajate ning vallajuhtidega. President Kaljulaid annab ka Hiiumaalt ühiskonnaõpetuse e-koolitunni Viimsi Gümnaasiumile.

Kommunikatsiooniosakond
Tel 631 6229
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.