- Reset + Prindi

Algas konkurss presidendi noore teadlase ja noore IT-teadlase preemiatele

04.01.2019

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu kuulutab välja konkursi presidendi noore teadlase preemiale ja noore IT-teadlase preemiale. Kandideerida saab 28. jaanuarini 2019.

Mõlemad preemiad on mõeldud kuni 35-aastastele teadlastele, kes teevad uurimistööd Eesti või välisriigi teadusasutuse või ülikooli juures. Kummagi preemia suuruseks on 5000 eurot, noore teadlase preemia rahastajaks on Väino Kaldoja ning noore IT-teadlase preemia rahastajaks Skype Eesti.

Kandidaate võivad esitada nii taotlejad ise, nende juhendajad, õppejõud, tööandjad, samuti kultuurirahastu nõukogu liikmed.

Kandideerimiseks tuleb esitada avaldus koos eluloo ja kontaktandmetega; teadustöö ja selle olulisuse kirjeldus, asjassepuutuvate publikatsioonide loetelu ning kuni kaks soovituskirja juhendajalt, kolleegilt või erialaorganisatsioonilt. Kõik vajalikud dokumendid tuleb saata hiljemalt 28. jaanuaril digitaalselt allkirjastatuna Vabariigi Presidendi Kultuurirahastule e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Põhjalikumalt on kandideerimise tingimused kirjas kummagi preemia statuudis: 

noore teadlase preemia president.ee/et/vabariigi-president/institutsioonid/972-vabariigi-presidendi-kultuurirahastu/4918-noore-teadlase-preemia
noore IT-teadlase preemia president.ee/et/vabariigi-president/institutsioonid/972-vabariigi-presidendi-kultuurirahastu/11698-noore-it-teadlase-eripreemia


Lisainfo:
Urmo Kübar
Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu juhataja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon: 631 6202