- Reset + Prindi

President Kaljulaid kohtus Michael Bloombergiga

President Kaljulaid kohtus Michael Bloombergiga
President Kaljulaid ja Michael Bloomberg.
© Vabariigi Presidendi Kantselei

30.10.2018

President Kersti Kaljulaid kohtus eile Detroidis endise New Yorgi linnapea Michael Bloombergiga, kellega rääkis kogukondade ja kohalike omavalitsuste rollist ühiskonnas, maailma majandusest ning Eesti digiühiskonnast.

Seoses Detroitis toimuva innovatsioonikonverentsiga City Lab, kus ka president Kaljulaid esineb, räägiti pikemalt omavalitsuste koostööst kodanikuühiskonnaga ja innovaatilistest lahendustest, mida omavalitsused saavad kasutada transpordi ja säästliku arengu vallas.

Täna toimuval City Lab konverentsil arutatakse maailma linnade tulevikuväljakutseid ning jagatakse kogemusi nende lahendamisel. President Kersti Kaljulaidi esinemist, kus riigipea vastab küsimustele Eesti digiühiskonna kohta, on võimalik otse vaadata Eesti aja järgi 15.35 aadressil: citylab2018.theatlantic.com

Seejärel sõidab riigipea New Yorki, kus kohtub ÜRO peasekretäri António Guterresi, frankofoonia riikide ja Aafrika Liidu riikide suursaadikutega, kõneleb Eesti digiühiskonnast Columbia Ülikoolis ning külastab New Yorgi Eesti Kooli.

Vabariigi Presidendi Kantselei
Kommunikatsiooniosakond
Tel: 631 6229
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.