- Reset + Prindi

Presidendi hariduspreemiatele kandideerimise tähtaega pikendati nädala lõpuni

23.10.2017

Presidendi tänavuse noore haridustegelase preemiale ja reaalainete eripreemiale kandideerimise tähtaega pikendati 27. oktoobrini.

Kolm 4000 euro suurust noore haridustegelase preemiat annab Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu välja koostöös Danske Bankiga ning samuti 4000 euro suurune reaalainete eripreemia koostöös Skype Eestiga.

Preemiatele on oodatud kandideerima 35-aastased ja nooremad inimesed, kes on saavutanud väljapaistvaid tulemusi õpetaja või õppejõuna, haridusasutuste või -organisatsioonide töötajana, õppematerjalide väljatöötajana ning haridusuuenduste algataja või elluviijana.

Kandidaate saavad esitada nii tingimustele vastavad kandidaadid ise, nende tööandjad või muud haridusalal tegutsevad organisatsioonid ja inimesed. Valiku kandidaatide seast teeb Kultuurirahastu nõukogu.

Kandideerimiseks tuleb esitada kandidaadi kirjalik avaldus koos isikuandmetega, preemiale esitatud tegevuste põhjaliku kirjelduse ja soovituskirja(de)ga, mis tuleb saata hiljemalt 27. oktoobril (kaasa arvatud) digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu postiaadressil Weizenbergi 39, 15050 Tallinn.

Põhjalikumalt on tingimused kirjas preemiate statuutides:

Noore haridustegelase preemia

Reaalainete eripreemia

Lisainfo:
Urmo Kübar
Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu juhataja
urmo.kybar(@)vpk.ee
Telefon: 631 6202

Vabariigi Presidendi Kantselei
kommunikatsiooniosakond